Liroy
 Alboom
01 Intro1581685
02 Scoobiedoo ya3445783
03 Korrba2829711
04 Shake yer bootie3912643
05 Glodny (phunkey shit)4009192
06 Minister edukacji (& jego czastka yakgdybyzkad inad)1952415
07 Proyekcje astralne3841172
08 Liroy4254534
09 Sleboda (sen o wolnosci)4213574
10 Who's tha boss3571171
11 Ciemna strona (brandnyˇˇ mellow remix)5458257
12 Look who's here3709097
13 02.07.'935202883
14 Scyzoryk7511690
15 Coraz daley od rayoo4047644
16 Outro236274


Liroy
 Bafangoo! cz.1
01 Intromental (R.I.P.)3541678
02 Bafangoo3788524
03 ... I co dalej4054152
04 To co teraz...- Bobby De.4112962
05 Twoya coorka3023342
06 Mikamental (Wild thing) - smooth version2800658
07 Grabarz cz.12280670
08 Liroy byl Liroy jest & Liroy bedzie (amen)3523742
09 Bafangoo - mix10983438