WRACAJ ENGLISH SZUKAJ LiniaG
Mariusz "Sahe"


Wpisz się
do KSIEGI
MURY WROCŁAWIA

Kliknij zeby zobaczyć całe prace
Maluję od roku. Zaczęło się to na wakacjach, gdzie podróżowałem po europie zachodniej (Belgia, Francja, Anglia). Dostałem olbrzymiej zajawki, gdy zobaczyłem co tam panowie wyprawiają nie tylko na murach, ale także na pociągach i autobusach. Ten facet na zdjęciu to ja.
Do tego listu załączam kilka fotek naszych prac. Pierwsze trzy są z mojego podwórka. Zostały namalowane na szarym, sypiącym się murze zamkniętej od lat Fabryki Słonych Paluszków. Ma ona mniej więcej 30 metrów długości i 2,5 metra wysokości. Upiększyli ją ludzie z mojej szkoły: Ja (SAHE), Andre i Sox (negr, sucker) oraz paru innych. TAC jest to nocny wybryk mój i kolegów z Kozanowa (dzielnica Wrocławia). W przygotowaniu mamy do malowania wielką ścianę (a5 na 5 metrów). Mieliśmy malować w minioną sobotę , ale widziałeś co się za oknami działo (miało ją malowoć około 8 osób) . Gdy będziemy ją malować napewno dam znać i prześlę zdjęcia.
Jeśli chodzi o kary to niedawno skończyła mi się sprawa w sądzie. Chodziło o tagi na Wrozamecie (tam gdzie robią pralki). Głupio wpadliśmy z Orzechem i Andrem. Na szczęście wybroniliśmy się (wspaniałe opinie ze szkoły, nieduże koszty związane z naprawą szkód, itp.).

Mariusz "Sahe"

LiniaG

I-NET-ART

MUZYKA

GALERIA

NASTO-L-ART

DZIECI

INFO

© Henryk Gajewski e-mail